TX6A-28 CAT 6A UTP PATCH CORD  - PANDUIT - N/P: UTP28X15GY
Impuestos incluidos
Cantidad
Product available for orders
0 comentarios
N/P : UTP28X15GY - Panduit
N/P: UTP28X15GY PANDUIT
UTP28X15GY PANDUIT
DESCRIPCION : UTP28X15GY Panduit - TX6A-28 Cat 6A UTP Patch Cord 15 - Foot (Pies) 0.185-inch (4.7mm) diameter Grey 28 AWG unshielded Par Trenzado solid CM/LSZH cable with high-performance modular plugs. Its compact 28 AWG design simplifies installation and management. The tangle-free latch prevents snags and ensures a fast release streamlining moves adds and changes. Enabled with RapidID the product has pre-installed barcodes for simple port mapping using RapidID software. - SECTOR : Gobierno